Contact
Specialist in spreekkamer geeft patiënte een hand

E-mailadressen poliklinieken voor huisartsen

Verwijzen vindt plaats via ZorgDomein. Wilt u als huisarts contact opnemen met een afdeling of polikliniek over andere zaken dan een patiëntverwijzing? Stuur dan een mail naar de betreffende afdeling of polikliniek via het e-mailadres in onderstaande tabel. Let op: gebruik dit niet voor het versturen van patiëntgegevens, tenzij dat zo afgesproken is met de polikliniek, afdeling of arts. 

Afdeling/polikliniek E-mailadres
Allergologie allergiecentrum@rijnstate.nl
Cardiologie PoliCardiologieArnhem@rijnstate.nl
CardioResearch cardioresearch@rijnstate.nl
CBT cbt@rijnstate.nl
Dermatologie dermatologie@rijnstate.nl
DIVAN divanverpleegkundige@rijnstate.nl
Geriatrie poligeriatrie@rijnstate.nl 
Gipskamer gipskamer@rijnstate.nl
Gynaecologie poligynaecologie@rijnstate.nl
Hartrevalidatie hartrevalidatie@rijnstate.nl
Hartfalen hverpleegkundigen@rijnstate.nl
Interne Geneeskunde internepoli@rijnstate.nl
Kindergeneeskunde kinderpoli@rijnstate.nl
Kindergeneeskunde (secr.) secretariaatkindergeneeskunde@rijnstate.nl
KNO PoliKNORijnstate@rijnstate.nl
LIL info@zekerweten.nl
Longgeneeskunde longpolinoord@rijnstate.nl
MDL polimdl@rijnstate.nl
MIL microbiologie@rijnstate.nl
MKA mka@rijnstate.nl
Neurologie neurologie@rijnstate.nl
Nucleaire Geneeskunde nucleaire@rijnstate.nl
Oncologisch centrum oncologischcentrum@rijnstate.nl
Oogheelkunde OogheelkundeVelp@rijnstate.nl
Pacemakertechniek Secretariaatpacemaker@rijnstate.nl
Pathologie geen mailadres
Pijncentrum polipijnbehandeling@rijnstate.nl
Plastische chirurgie plchirurgie@rijnstate.nl
Psychiatrie Poli_psychiatrie@rijnstate.nl
Radiologie rng@rijnstate.nl
Reumatologie polireumatologie@rijnstate.nl
Urologie urologie@rijnstate.nl
Vasculair centrum vasculaircentrum@rijnstate.nl
Vitalys info@vitalys.nl

 

Sluiten

Welke informatie wilt u downloaden?

De pagina die u nu bekijkt, is automatisch aangevinkt om te downloaden. Ziet u hieronder nog meer pagina’s staan? Dan kunt u zelf aanvinken welke pagina’s u wilt toevoegen.

De huidige pagina

Lettergrootte PDF
Deel PDF via: