
Dhr. dr. J.P. Mostert
De behandelopties voor neurologische aandoeningen nemen de laatste jaren sterk toe en ik verwacht dat de ontwikkelingen de komende tijd snel zullen gaan. Helaas is genezing nog niet altijd mogelijk. Het begeleiden van mensen met een chronische ziekte, zoals Parkinson, multiple sclerose en epilepsie, vind ik een belangrijk onderdeel van het vak.
Het intensieve contact met patiënten, de interessante werking van de hersenen en de vele nieuwe ontwikkelingen zorgen ervoor dat de neurologie voor mij een uitdagend specialisme is.
Opleiding en werkervaring
Dr. J.P. (Jop) Mostert is werkzaam in Rijnstate sinds 2009. Hij behaalde het artsexamen in 2002 aan de Rijksuniversiteit Groningen, waarna hij de opleiding tot neuroloog volgde in het UMC Groningen.
In 2009 is hij gepromoveerd op het proefschrift: "Fluoxetine as disease modifying treatment in multiple sclerosis. Rationale, evaluation of the use of MRI to monitor treatment, and preliminary findings."
Speciale aandachtsgebieden
- Carpaal tunnelsyndroom
- Multiple sclerose
Nevenactiviteiten
- Penningmeester vakgroep
- Lid MS-werkgroep Rijnstate
- Lid Nederlandse Vereniging voor Neurologie
- Bestuur landelijke werkgroep Multiple Sclerose
- Adviesraad Novartis
- Adviesraad Merck Serono
- Adviesraad TEVA
- Adviesraad Genzyme
Lidmaatschappen
- Nederlandse Vereniging voor Neurologie
- Landelijke Multiple Sclerose werkgroep
Overig
In deze video vertelt dr. Mostert meer over multiple sclerose (MS):