Specialisten
Specialisten en verpleegkundigen staan op de brug in het Atrium Arnhem

Dhr. dr. B.W.M. Spanier

MDL-arts
Voor mij is en blijft Rijnstate een uitdagende en stimulerende werkomgeving waarin ik me blijvend kan ontwikkelen op het gebied van patiëntenzorg, opleiding, wetenschappelijk onderzoek en management.

Opleiding en werkervaring

Marcel Spanier studeerde geneeskunde aan de Vrije Universiteit te Amsterdam en behaalde in 1998 het artsexamen. De opleiding tot MDL-arts ronde hij in 2007 af bij het Amsterdam UMC - locatie AMC. Sinds 2008 werkt hij in Rijnstate. Hij promoveerde in 2011 op het onderwerp acute en chronische pancreatitis. Sinds 2020 is hij bestuurslid van de medische staf van Rijnstate. Ook schreef hij het informatieve kinderboek ‘Van Mond Tot Kont’. 

Nevenactiviteiten

  • Bestuurslid Coöperatie Medisch Specialisten Rijnstate (CMSR)
  • Gastdocent Masteropleiding Physician Assistant aan de HAN
  • Lid Pancreatitis Werkgroep Nederland
  • Lid Medische Raad van Advies van de Alvleeskliervereniging
  • Lid T1 CRC werkgroep
  • Lid Kunstcommissie Rijnstate

Lidmaatschappen

  • Nederlandse Vereniging voor Gastroenterologie
  • Nederlandse Vereniging van Maag-, Darm- en Leverartsen
  • Nederlandse Vereniging voor Hepatologie
  • European Association for the Study of the liver (EASL)
Sluiten

Welke informatie wilt u downloaden?

De pagina die u nu bekijkt, is automatisch aangevinkt om te downloaden. Ziet u hieronder nog meer pagina’s staan? Dan kunt u zelf aanvinken welke pagina’s u wilt toevoegen.

De huidige pagina

Lettergrootte PDF
Deel PDF via: