Aandoening, behandeling en onderzoek
Specialist in spreekkamer geeft patiënte een hand
Laatste informatie over het coronavirus

Rijnstate Enkel- en voetwerkgroep

Patiënten met problemen aan de enkels en voeten kunnen terecht bij de Rijnstate Enkel- en Voetwerkgroep. Deze werkgroep is een samenwerking tussen orthopedisch chirurgen, algemeen chirurgen, revalidatieartsen en fysiotherapeuten.

In de Enkel- en Voetwerkgroep komt kennis en expertise voor het behandelen van (complexe) enkel- en voetaandoeningen samen. Dat zorgt voor een snelle diagnose en een optimale behandeling. Een belangrijke succesfactor is een uitgebreide nabehandeling bij gespecialiseerde fysiotherapeuten. Hier vindt u het overzicht van gespecialiseerde enkel- en voettherapeuten in onze regio. 

Sport Medisch Centrum Papendal (Arnhem, Velp, Nijmegen)
Papendallaan 7
6816 VD Arnhem
T 088 - 088 1300
fysio@smcp.nl  

  • Linn Willemsen
  • Inge van Amerongen
  • Rolf Oostenbrink
  • Isabel Meijer
  • Lindy Dukers
  • Barry Plakmeijer

Physique (Arnhem)
Beukenlaan 19
6823 MA Arnhem
T 026 - 370 0243
Manouk@physique.nl

  • Manouk Gulelot

Fysio Dynamiek (Arnhem)
Cabaret 3
6836 NE Arnhem
T 026 - 361 2093
Evert@fysio-dynamiek.nl 

  • Evert van Amerongen
  • Johan van Lieshout

Fysiotherapie Bouten 
Van Lawick van Pabtstraat 122
6814 HA Arnhem
T 026 - 443 0154
administratie@fysiobouten.nl 

  • Maik Grevers
  • Rosmarijn Wenneker

Fysiotherapie Broersen en van Oeyen (Huissen)
Lemoen 14A
6852 DS Huissen
T 026 - 325 3853
contact@broersenvanoeyen.nl

  • Melle Bakker
  • Jeroen Boeijen

Fysiotherapie M. van der Ploeg (Angeren, Huissen)
Jan Joostenstraat 40A
6687 AC Angeren
T 026 - 325 5272
Gerrit.koops@me.nl

  • Gerrit Koops
  • Annemieke Burgers

Fysiotherapie Zegers
Rozenkamp 66
6662 RN Elst
T 0481 - 371 452
info@zegersfysiotherapie.nl

  • Jessie Minten
  • Rob Zegers

Fysio Team Renkum (Renkum)
Industrieweg 4
6871 KA Renkum
T 0317 - 312 247
joop@fysioteamrenkum.nl

  • Joop Cobussen
  • Yoran van Grootveld

Reflex fysiotherapie (Heteren, Zetten)
Prinsenhof 4
6666 CB Heteren
T 026 - 472 3616
Buddy@reflex-fysiotherapie.nl

  • Buddy Boekhorst
  • Niek Janssen

Romei (Zevenaar)
Romei 18
6901 AV Zevenaar
T 0316 - 342 151
staf@romei.nl

  • Martijn Damen
  • Koen Gerritsen

Fysiotherapie Henk Scholing (Westervoort)
Het Vergun 5
6931 KC Westervoort
T 06 - 18 35 09 21
Fysiohenk@gmail.nl
Henk Scholing

Fysiotherapie Ruud Wils (Rheden)
Dorpsstraat 49A
6991 HE Rheden
T 06 - 20 03 85 97
ruud@manueeltherapierheden.nl

  • Renee de Vries
  • Ruud Wils

Fysiotherapie Gendt (Gendt)
Markt 5
6691 BK Gendt
T 0481 - 421 540
info@fysiotherapiegendt.nl

  • Han Janssen
  • Marc Tromp

Fysiotherapie Ter Horst (Velp)
Scheldestraat 2
6882 NE Velp
T 026 - 362 0636
afspraken@fysioterhorst.nl

  • Sanne van Dijk
  • Marinde van Milligen

Onze specialismen

voor deze aandoening
Sluiten

Welke informatie wilt u downloaden?

De pagina die u nu bekijkt, is automatisch aangevinkt om te downloaden. Ziet u hieronder nog meer pagina’s staan? Dan kunt u zelf aanvinken welke pagina’s u wilt toevoegen.

De huidige pagina

Lettergrootte PDF
Deel PDF via: