Deel dit nieuws
Nieuwsoverzicht locatie Velp
-
Sterftecijfers Rijnstate over 2010
20-12-2011 Ziekenhuizen aangesloten bij de NVZ vereniging van ziekenhuizen (NVZ) en de Nederlandse Federatie van Universitair Medische Centra (NFU) maken dit jaar naast hun absolute sterftecijfer over 2010 voor het eerst het gecorrigeerde cijfer openbaar. Zo ook Rijnstate.
Lees meer -
Rijnstate en Compassion for Care
15-12-2011 Een aantal artsen van Rijnstate is actief bezig met Compassion for Care, het landelijke initiatief dat als stelregel heeft: ‘Behandel anderen zoals je zelf behandeld wilt worden.’
Lees meer -
Twitterspreekuur #DrRijnstate
10-11-2011 In november en december zitten onze professionals weer klaar voor 14 twitterspreekuren. Op vastgestelde tijdstippen beantwoorden zij vragen en delen zij kennis en informatie.
Lees meer -
Urologen laten snor staan voor prostaatkanker
04-11-2011 Urologen van Rijnstate doen mee aan Movember en laten deze maand hun snor staan. Movember is een combinatie van Moustache en november.
Lees meer -
Gratis Internettoegang voor onze patiënten
01-11-2011 Vanaf deze week heeft Rijnstate voor haar patiënten in Arnhem, Velp en Zevenaar gratis draadloos Internet (WiFi).
Lees meer

